Zapraszamy na szkolenia

W dalszym ciągu czekamy na dopełnienie formalności związanych z naszą rejestracją, ale nasi członkowie założyciele pracują pełna parą. W najbliższym czasie zaplanowane są dwa spotkania.

Pierwsze z nich organizuje Maciej Wnuk, jest to szkolenie otwarte “Compliance antykorupcyjny i sygnaliści w firmie. Bezpieczeństwo osobiste i korporacyjne”. Odbędzie się ono w dn. 23-24 września w godz. 9.00 – 13.30. Dla osób obserwujących profil LinkedIn „Praktycy Compliance” rabat 50zł z kodem PCS50. Zapisy tutaj.

Drugie zaproszenie dotyczy seminarium online, którego tematem jest omówienie wpływu działań przestępczych w organizacji na odpowiedzialność karną osób zarządzających oraz bezpieczeństwo ekonomiczne podmiotu. Na spotkanie zaprasza agencja ABD (Agencja Bezpieczeństwa i Detektywistyki, której założycielem jest Maciej Zygmunt) w dn. 15 października. Maciej będzie gospodarzem spotkania, a jednym z prelegentów będzie Michał Lorenc, również członek założyciel PCS. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj.

Zapraszamy!

Dodaj komentarz