Skuteczne zarządzanie informacją w procesie compliance

Nie trzeba być wytrawnym obserwatorem otaczającego nas świata, by zauważyć, że jako jednostki, organizacje czy całe społeczeństwa uczestniczymy w wojnie informacyjnej toczonej zarówno przez same państwa, jak i różnego rodzaju większe i mniejsze, mniej lub bardziej zorganizowane grupy interesów. Mimo coraz większego dostępu do informacji – przynajmniej w krajach o charakterze demokratycznym – stajemy się paradoksalnie coraz częściej ofiarami tej wojny. Co oczywiste, także przed biznesem stają coraz większe wyzwania w zakresie zarządzania informacją.

Czy organizacje są przygotowane na funkcjonowanie w coraz większym chaosie informacyjnym? Jak w takich warunkach skutecznie zarządzać informacją? Jakie zagrożenia stoją przed systemami informacyjnymi organizacji? Czy compliance stanowi lub powinien stanowić jeden z fundamentów skutecznego systemu informacyjnego organizacji?

Między innymi na te pytania – w oparciu o wieloletnie doświadczenia zawodowe –  postarają się odpowiedzieć na najbliższym webinarze e-nform eksperci bezpieczeństwa biznesu zajmujący się na co dzień pozyskiwaniem i przetwarzaniem informacji oraz prowadzeniem szkoleń w tym zakresie – Maciej ZygmuntTomasz Urbaniak i Rafał Hryniewicz. ?

?Już w ten czwartek 17 marca br., o godzinie 12:00 serdecznie zapraszam na darmowy webinar pt. “Skuteczne zarządzanie informacją w procesie compliance”. Kolejny raz spotykamy się z naszymi gośćmi w Studio 3.0 w Warszawie 🙂
?Link do rejestracji: https://bit.ly/3I2CfQX.
Liczba miejsc ograniczona!!!

Partnerzy wydarzenia: Praktycy Compliance Stowarzyszenie oraz Polski Instytut Kontroli Wewnętrznej – PIKW

➡ „Wszystko ma swoją cenę. A informacja to jeden z najdroższych towarów na świecie”. (Paulo Coelho)
➡ „Informacja i wiedza: oto dwie waluty, które nigdy nie wyjdą z mody.” (Neil Gaiman)
➡ „Lepiej mieć zero informacji, niż być zdezinformowanym, bo oznacza to informację ujemną, mniejszą od zera”. (Stanisław Lem)
➡ „Istniejemy we wszechświecie, w którym jest coraz więcej informacji, a coraz mniej sensu”. (Jean Baudrillard)
➡„Największym bogactwem jest to, co wiemy. Największym ryzykiem to, czego nie wiemy”. (Robert Kiyosaki)

Dodaj komentarz